Цифровий та оперативний друк

Послуги цифрового друку (також відома як оперативна поліграфія) виготовлення друкованої продукції за допомогою електронних пристроїв, в свою чергу інформація про друк, на які передається за допомогою електронних носіїв. Зображення і текст переносяться на друковану поверхню за допомогою прямого нанесення фарб, що робить даний спосіб друку дуже швидким в підготовці, але, при цьому - менш якісним, ніж офсетний (за допомогою спеціально підготовлених форм) друк.

cifrovaya-pechat

Замовити цифрову печатку варто через низку переваг перед іншими видами друку. До них відносяться:

Можливість друкувати будь-яку кількість продуктів.

Дана перевага оперативного друку полягає в тому, що ви можете надрукувати по одному прикладу кожного з продуктів і побачити, як це буде виглядати. У свою чергу, офсетний друк через складність підготовки, не може похвалитися такою мобільністю в зміні спеціалізації. Мінімальний тираж такого виду друку складає в середньому 1000 примірників, що дуже багато, тим більше, якщо замовник не впевнений у своєму виборі. Звичайно, можна виготовити форми для друку одного примірника, але ціна за це буде невиправдано високою.

Якість.

Погана якість цифрового друку відходить в минуле. Технології не стоять на місці і з кожним роком з'являються все більш досконалі прилади для цифрового друку. Уже зараз різниця між обговорюваними видами друку майже не відчувається. Цілком можливо, що незабаром ми побачимо, як оперативна поліграфія обійшла офсетний за якістю зображення, нанесеного на друковану поверхню.

Стабільність.

Зазвичай, нові технології завжди більш стабільні, ніж старі. Так само сталося і з цифровим друком. Форми для офсетного друку часто течуть і ламаються, що, в свою чергу підвищує ціну на виробництво. У свою ж чергу, прилади, за допомогою яких цифровий друк виконує свої функції, ламаються дуже рідко, що підвищує якість продукції, і одночасно знижує ціну.

Швидкість.

Оперативний друк отримала своє назви через швидкість виробництва продукції. Дивлячись на всі перераховані «плюси» даного виду друку виникає питання: «Куди ще більше?». Справа в тому, що за допомогою цифрового друку можливо створити до 1000 примірників за пару годин. В цей же час, офсетний друк займає в кілька разів більше часу.

Можливість дизайнерського різноманітності.

Послуги оперативної поліграфії характеризуються ще і можливістю створення різноманітної продукції невеликих розмірів. Наприклад: листівок, брошур, календарів, друк книг малими тиражами. Також, можливо покриття таких робіт різними покриттями. За допомогою офсетного друку теж можна створити подібні роботи, але це коштує невиправдано дорого. 

cifrovaya-pechat

Безусловно, цифровая печать – лучший выбор, но для некоторых задач, например: для печати большого количества фотографий в хорошем качестве, лучше подойдет офсетная печать. Конечно, такие услуги дороже обойдутся заказчику, но, если на первом месте качество – цифровая печать уже не подойдет. Именно поэтому данный вид полиграфии все ещё существует, и, иногда, даже пользуется спросом.

Наша компания занимается качественной полиграфией, как цифровой – так и офсетной в Киеве и характеризуется большой скоростью и качеством выполнения заказов.

cifrovaya-pechat

Основні послуги оперативної поліграфії від нашої компанії:

цифровий друк в Києві: каталоги і блокноти;

можливість підібрати індивідуальну якість для бажаного продукту;

велика кількість варіантів для створення оригінального замовлення;

терміновий друк журналів, брошур, календарів, флаєрів і листівок.