Флаєра та листівки

Коли потрібна друк флаєрів?

Виготовлення флаєрів і листівок - зручний і бюджетний спосіб оперативно донести інформацію про ваші товари, послуги або ідеї. А значить, це ефективний маркетинговий інструмент для рекламної кампанії. У вигляді листівок і флаєрів випускаються рекламні та інформаційні роздаткові матеріали, акції і дисконтні купони, запрошення, путівники, програми, схеми та розкладу. Виготовлення листівок є оперативний процес і не вимагає витрат часу на пошук матеріалу і тривалий узгодження дизайну.

Чому варто рекламувати свої товари саме за допомогою листівок і флаєрів? На це є досить багато причин. Деякі з них:

Друк листівок і флаєрів вимагає дуже мало матеріалу, що робить її дуже дешевою.

Такі типи реклами є досить інформативними і дають достатньо інформації про товар.

Друк рекламних листівок характеризується високою якістю, що нагадує можливому покупцеві про високий рівень послуг, що надаються. 

pechat-flaerov-i-listovok

Подібні листівки можуть використовувати не тільки для реклами, але і для підняття якості товару. Більшості людей дуже приємно побачити коротку інформацію про вже куплений товар на листівці відмінного виконання і якості. Такий сюрприз підвищить бажання людини купити ваш товар ще раз.

Якісна та швидка друк листівок в Києві - це не міф! Наші фахівці допоможуть вам підібрати свій унікальний дизайн листівок або флаєрів. Вам лише необхідно підібрати бажаний текст. Все інше ми зробимо за Вас. Також, наша компанія здійснює друк флаєрів в Києві. Тепер не варто шукати де замовити друк на вигідних умовах в інших містах або, тим більше - країнах. 

pechat-flaerov-i-listovok

Друк листівок і флаєрів в нашій компанії - це вигідно і якісно. Ми гарантуємо не тільки якість на високому рівні, а й оптимальний час на виконання і справедливу ціну на товар. Також, ви можете самі регулювати співвідношення ціна-якість-час на свій смак і потреби.

Замовити флаєра у нас дуже просто! Надішліть Ваш запит, або зателефонуйте нам!

Крім флаєрів і листівок, до листової продукції можна віднести друк плакатів, друк постерів і друк бланків. До окремої категорії відносять друк на самоклеючих матеріалах (друк наклейок, друк етикетки).

Виготовлення наклейок як окремий напрямок цифрової та офсетного друку пов'язано в підвищеними вимогами до зносостійкості і умов зберігання. 

pechat-flaerov-i-listovok

Технічні деталі

Замовити листівки і флаєри можна з одностороннім друком 115-150 г / м2, з двостороннім - 150-300 г / м2. Покриття плівкою збільшить термін служби, покриття захисним лаком запобіжить стирання зображення. Доступна ціна та швидкість виготовлення великим тиражем дозволять охопити широку цільову аудиторію. 

Способи друку

Офсетний друк флаєрів і листівок дозволяє створювати продукти з дуже високою якістю зображення і доступною ціною. Подібна продукція стане справжньою знахідкою для будь-якого підприємця і дозволить заманити максимум клієнтів, витративши при цьому мінімум грошей.

Також, можлива термінова друк флаєрів і листівок, що дуже корисно для клієнтів з обмеженою кількістю часу. Ми можемо виконати велике замовлення за невеликий час з мінімальною втратою якості продукції. Саме тому терміновий друк флаєрів і листівок користується великою популярністю.