Календарі та блокноти

Коли потрібен друк календарів?

Функціональність календарів і блокнотів вдало поєднується з рекламою Вашої компанії. Замовити календарі або замовити блокноти з фірмовою символікою і контактними даними - практичний і красивий подарунок для Ваших клієнтів до свят; допоможе ефектно представити Вашу компанію на презентаціях і виставках, а також стане нагадуванням про Вашу компанію, продукцію або послуги на тривалий час.

Завдяки новим технологіям, друк календарів стала дуже дешевою і швидкою операцією, але від цього не менш стоїть Вашої уваги. При всьому цьому, якість нашої продукції зовсім не падає - воно навпаки зростає! Друк блокнотів не відстає від календарів і радує наших клієнтів з дня в день.

pechat-calendarey-i-blocknotov

Друк на блокнотах і друк на календарях - це відмінна можливість створити стильний і унікальний продукт, який буде користуватися величезною популярністю. Вам необхідно лише визначиться зі своїм оригінальним зображенням, а наші фахівці в свою чергу підберуть потрібні розміри для майбутніх блокнотів або календарів. Якщо ви є прихильником мінімалізму - то Вам до нас. Ми пропонуємо якісне та швидке виготовлення блокнотів з логотипом. Створіть свій унікальний продукт з нашою допомогою!

pechat-calendarey-i-blocknotov

Друк блокнотів в Києві в нашій компанії - це вигідно і якісно. Ви можете регулювати співвідношення - ціна-швидкість на свій особистий смак. Дана можливість дуже корисна для підприємців-початківців. Замовити календарі у нас дуже просто! Надішліть Ваш запит, або зателефонуйте нам! Замовити блокноти можна в будь-який час року, скориставшись додатковою знижкою поза сезоном! Ми допоможемо Вам створити свої унікальні дизайнерські блокноти, побачивши який, кожен клієнт магазину виявить бажання купити собі такий же.

pechat-calendarey-i-blocknotov

Технічні деталі

Виготовлення календарів настінних можливо на крейдованому папері середньої щільності 150 - 250 г / м2; настільних календарів-будиночків - 130 - 200 г / м2; календарів квартальних на офсет 80-100 г / м2, або крейдованому папері 80-115 г / м2.

Виготовлення блокнотів (блоків) частіше відбувається на офсетному папері щільністю 80-100 г / м2. Для обкладинок блокнотів використовуються щільний папір або картон - 200-300 г / м2. Для захисту від зовнішніх впливів і додання оригінального виду використовуються різні способи обробки - покриття лаком і плівкою, тиснення і висікання.

Способи друку календарів і блокнотів

  1. Друк календарів в Києві малими тиражами і друк блокнотів штучними тиражами вигідно цифровим способом, який відрізняється своєю якістю, низькою вартістю і швидкістю виконання.
  2. Якщо Вам потрібно виготовити календарі в Києві тиражем від 100 шт., То офсетний друк календарів - це саме те, що Вам потрібно. Чим більший обсяг, тим менша ціна.