Каталоги

Коли потрібно замовляти друк каталогів?

Каталог (брошура в клейовому палітурці) - престижна поліграфія для іміджевого періодичного видання, книг з м'якою обкладинкою, яскравих каталогів Вашої продукції. Прекрасно підійде для будь-якої сфери товарів і послуг: косметології, легкої промисловості, ювелірних виробів, меблі і дизайн, ремонт і будівництво, а також прайсів, річних звітів та корпоративних журналів. Виготовлення каталогів допоможе Вашій компанії вийти на новий рівень сервісу і продажів.

pechat-catalogov

Друк каталогу - досить складний процес, який займає багато часу і ресурсів, тому коштує досить дешево. При всьому цьому, користь від продукту подібного типу - непорівнянна.

Якщо вам потрібні каталоги високого рівня - не варто замовляти їх в інших містах, а, тим більше, за кордоном.

Друк каталогів в Києві цілком може задовольнити ваші потреби. Наша компанія гарантує: Висока якість друку.

Швидке виконання.

Лояльність по відношенню до клієнтів.

Справедливі ціни.

Також, можливе регулювання співвідношення ціна-якість-швидкість на розсуд клієнта, виходячи з його власних потреб.

pechat-catalogov

Печать рекламных каталогов – один из лучших вариантов для рекламы ваших продуктов. Возможный покупатель может ознакомится со списком и характеристиками предоставляемых услуг. Часто, реклама с уст человека звучит как что-то очень фальшивое, поэтому каталоги – очень удачный вариант для увеличения продаж.

Печать каталогов в нашей компании — это выгодно и качественно. Вам нужно лишь подобрать текст для производства, а наши специалисты сделают все остальное. Также, возможна регулировка цена-скорость-качество, с помощью которой вы сможете отрегулировать печать каталогов под собственные потребности.

Заказать каталог у нас очень просто! Отправьте Ваш запрос, или позвоните нам!

pechat-catalogov

Технічні деталі

Виготовлення каталогів здійснюється на крейдованих паперах щільністю 115-170 г / м2, обкладинок на більш щільних - 200-300 г / м2. Формати друку каталогу від А6 до А3, обсяг від 64 до 300 і більше сторінок. Покриття матовою / глянсовою плівкою і лаком не тільки продовжить термін служби, а й додасть оригінальний вид, що відповідає стилю компанії.

Способи друку

Офсетний друк каталогів, як і цифровий друк каталогів безпосередньо пов'язані в єдиному ланцюжку з постпечатной обробкою, а саме з клейовим скріпленням. Наше обладнання дозволяє проклеїти корінець 2-40 мм. Якість скріплення дозволяє використовувати друкований продукт як в повсякденності, так і для престижного ділового показу. Присутній широкий вибір обкладинок на будь-який смак, а якщо ви не знайдете щось, що вам по-справжньому сподобається - ви можете створити свій унікальний дизайн за допомогою наших фахівців. Офсетний друк каталогів забезпечує найбільш якісне зображення товарів і описів, що в свою чергу, ще один раз нагадує про гідний рівень Вашої компанії. За допомогою нашої компанії можлива термінова друк каталогів.