Наклейки

Наклейки для бізнесу і його реклами як ніколи актуальні. Друкарня «ПРІНТ24» виготовляє наклейки, етикетки, стікери будь-якого формату! Ми вітаємо творчість і підтримуємо найнесподіваніші ідеї.

Чому наклейки?

Рекламні наклейки вже кілька років використовуються як потужний і ефективний маркетинговий інструмент. Наклейки - це проста і креативна демонстрація індивідуальності послуг, товарів або бренду в цілому. Використання наклейок підсилює впізнаваність об'єкта реклами, ніж робить бренд більш привабливим. Мета підвищення лояльності покупців - головний приз для будь-якого бізнесу.

Переваги

Значна економія рекламних бюджетів. Наклейка «рентабельно» впливає на свідомість клієнта і не вимагає багато витрат на свою печатку. Удосконалення в технологіях друку, в матеріалах підкладок дають можливість «ПРІНТ24» друкувати недорого.

Лояльність до бренду буде вище. Враження від наклейок (за умови хорошого дизайну і якісного матеріалу!) Завжди позитивне. Якщо бренд дозволяє собі печатку і використання наклейок (як частина зовнішньої реклами), то це тільки плюс.

Наклейки для пілотних проектів і сезонних продуктів. Клієнт може вибрати будь-який тираж, поміняти дизайн на будь-якому етапі, на основі аналізу реакції ЦА на попередню партію. Це забезпечує швидку адаптацію під сезонний маркетинг. Плюс - дизайни для кожного міста.

Хороший відгук у споживача. Це пов'язано з легким сприйняттям продукту. Наклейка- лаконічна і не вимагає тривалого вивчення, а за умови вдалого дизайну, запам'ятовується ефективніше, ніж буклет або флаєр.Широке застосування. Стікери можна наклеювати на будь-які речі, меблі, посуд, техніку і т. Д.