Плакати

Плакати - класичний вид реклами. Це перевірений інструмент впливу на цільову аудиторію і незмінно якісний спосіб донесення потрібної інформації. Друк плакатів в поліграфії «ПРІНТ24» окупить ваші вкладення в рекламу. Плакат допоможе подати інформацію реципієнту, зацікавити його, звернути увагу на важливі деталі і спонукає до дії. Тематика плакатів може стосуватися не тільки бізнесу, а й культурно-мистецьких заходів та благодійних події. Важливо також і місце розміщення плаката. Це залежить, в першу чергу, від бюджету і мети його створення.

Аргументи «ЗА» плакати

Гнучкість і широчінь тематики. Як приклад, рекламні плакати дуже ефективні для цілей поширення різної маркетингової інформації: представлення нового продукту або послуги, оголошення великих розпродажів, акцій або відкриття нових цікавих місць

Різні формати. Різні розміри плакатів значно посилюють їх ефективність. Так, наприклад, ранжуються плакати невеликого розміру і великі за розмірами: перші доречні в обмеженому просторі, другі - на великих площах, на вулиці.

Графічні рішення особливо важливі для широкоформатних плакатів: при їх гарної видимості їх важко не помітити.

Ефективність і економічність. Заплативши за хороший дизайн і якісний друк, ви отримаєте високу віддачу від такого вкладення.

Виготовлення в друкарні «ПРІНТ24» - це вже успіх

Виготовляючи плакати в нашій друкарні, ви отримуєте індивідуальний підхід і прекраснрий результат. Вартість прораховується на основі двох факторів:

  • формат,
  • тираж.

Замовивши друк раз, ви отримуєте довгострокову рекламу, яка буде в доступі цілодобово і на тривалий термін. Наші фахівці подбають про довговічність і високу якість матеріалів.