журнали та брошури

Коли потрібен друк журналів?

Журнал (виготовлення брошур на скобу) — це повноцінне періодичне видання і компактний рекламний проспект; інформаційна брошура і щоденний прайс користувача. У вигляді брошур видаються дитячі та бізнес журнали, рекламні та виставкові матеріали, опис товарів і послуг, інструкції з експлуатації, прайси та акційні пропозиції, інформаційні та навчальні посібники, річні звіти. Замовити брошури можна будь-яким тиражем в залежності від конкретних потреб маркетингу.

Використання нашої продукції з метою реклами – дуже вигідний хід. Рекламні брошури - один з кращих видів реклами для товарів. Його унікальність проявляється в тому, що потенційний клієнт забирає брошуру додому і може уважно ознайомиться з перевагами вашого товару. До слова, такий лист є досить інформативним і може вмістити дуже багато інформації. Виготовлення брошур - досить простий процес, тому рекламу подібного роду може собі дозволити будь-який підприємець-початківець.

pechat-jurnalov-i-broshur

Цього року, друк журналів починає користуватися все більшою популярністю в Києві. Основними причинами для цього є падіння цін на друк, а також поліпшення якості і одночасне її прискорення, що в сукупності робить друк журналу дуже швидким і простим процесом.

pechat-jurnalov-i-broshur

Друк журналів в нашій компанії — це вигідно і якісно . Все що потрібно зробити – визначиться з інформацією, яку ваш журнал буде нести. Наші фахівці самостійно форматують зображення і текст під бажані розміри журналу, що зводить роботу замовника до мінімуму. В даному випадку, офсетний друк журналів створить кращу якість для продукту. Але якщо для вас важлива швидкість – то наша компанія виконає замовлення в найкоротші терміни з мінімальною втратою якості.

pechat-jurnalov-i-broshur

Замовити журнали у нас дуже просто! Надішліть Ваш запит, або зателефонуйте нам!

Технічні деталі

Цифровий друк журналів дозволяє витрачати мінімум ресурсів для виготовлення нашої продукції, що, в слідстві, стало причиною падіння цін на друк і, одночасно, причиною підвищення її якості.

Виготовлення журналів здійснюється на крейдованих паперах щільністю 90-150 г/м2, обкладинок на більш щільних – 200-250 г/м2. Формати брошур використовуються від А3 до А6, обсяг сторінок варіює від 8 до 76, в залежності від щільності паперу. Друк брошури, розрахованої на довгострокове використання, покривається матовою/глянцевою плівкою або захисним лаком.